Referencje

GEBERIT Ozorków Sp. z o.o.

Projekt wykonania rampy dokowej umożliwiającej wjazd wózków widłowych oraz samochodów dostawczych na poziom magazynu.

SPIE Building Solutions Sp.z o.o.

Projekt wykonania rampy dokowej umożliwiajacej wjazd wózków widłowych oraz samochodów dostawczych na poziom magazynu. Razem z firmą SPIE wykonywaliśmy kilka projektów w różnych lokalizacjach.

DeHeus Sp.z o.o.

Razem z firmą DeHeus stworzyliśmy rampę mobilną opartą na indywidualnych potrzebach klienta, mającą za zadanie przyspieszyć rozładunek w warunkach nietypowego towaru oraz dużej sezonowości dostaw.

Żywiec Zdrój S.A.

Razem z firmą DANONE działającą na terenach "naszej" Żywiecczczyzny stworzyliśmy rampę mobilną opartą na indywidualnych potrzebach klienta, mającą za zadanie przyspieszyć rozładunek w warunkach specyficznego towaru, ograniczonego miejsca oraz presji czasu jednego z największych producentów wody w Polsce.

Rosinski PACKAGING Sp.z o.o.

Razem z firmą Rosiński mieliśmy przyjemność projektować rampę mobilną opartą na indywidualnych potrzebach klienta, mającą za zadanie przyspieszych rozładunek w warunkach nietypowego towaru.

OMEGAir CARGO Sp.z o.o.

Projekt wykonania rampy dokowej umożliwiającej wjazd wózków widłowych oraz samochodów dostawczych na poziom magazynu.

Piast

Razem z firmą PIAST stworzylismy rampę mobilną opartą na indywidualnych potrzebach klienta, mającą za zadanie przyspieszych rozładunek w warunkach ograniczonego miejsca oraz sezonowości przeładunków.

Terminus Sp.J.

Razem z firmą Terminus stworzyliśmy rampę mobilną opartą na indywidualnych potrzebach klienta, mającą za zadanie przyspieszyć rozładunek w warunkach nietypowego towaru oraz dużej sezonowości dostaw terminalu kontenerowego.

Agata S.A.

Projekt wykonania rampy dokowej umożliwiającej wjazd wózków widłowych oraz samochodów dostawczych na poziom magazynu. Razem z firmą AGATA MEBLE wykonywaliśmy kilka projektów w różnych lokalizacjach.

TOM Sp. z o.o.