Poznaj nas i naszą misję

Czym się zajmujemy?

GERTON zajmuje się usprawnianiem logistyki poprzez wdrożenie ramp przeładunkowych oraz rozwiązań logistycznych pozwalających na przyspieszenie przeładunku, rozładunek nietypowych towarów oraz dostosowanie magazynu do indywidualnej sytuacji klienta.

Jak działamy?

Nasze działania rozpoczynamy od bezpłatnej konsultacji, podczas której staramy się poznać problem Twojej firmy. Następnie razem z klientem projektujemy rozwiązanie, które w największym stopniu rozwiąże problemy i spełnił zakładane cele. Produkujemy, dostarczamy i w wielu przypadkach montujemy produkt u klienta końcowego.

Czemu powstała firma GERTON?

Firma GERTON bazuje na doświadczeniu wyniesionym z wieloletniego udziału w łańcuchu dostaw jako przewoźnik oraz właściciel magazynu przeładunkowego. Spotykając się na co dzień z problemami współczesnej logistyki, dostrzegliśmy potrzebę produkcji produktów, które będą miały na celu długotrwałe i niezawodne wsparcie obszarów, które naszym zdaniem dało się bardzo szybko usprawnić.

Czy klient ma wpływ na produkt?

Nasz klient ma wpływ na produkt. Produkcję każdego urządzenia poprzedza analiza sytuacji, która pozwala ustalić  czy dany produkt jest w stanie zrealizować cel, który jest ważny dla klienta. Dzięki zrozumieniu sytuacji jesteśmy w stanie zmienić parametry lub doradzić dodatkowe opcję.

Dlaczego GERTON?

Zauważyliśmy, że większość polskich przedsiębiorstw decydujących się na wsparcie logistyki, ma problem z rozwiązaniami, które szybko ulegają zniszczeniu, wymagają ciągłego serwisu oraz nie spełniają założeń projektu.

Postanowiliśmy rozwiązać ten problem tworząc GERTON – firmę doradczo-produkcyjną. Zależało nam na stworzeniu firmy, której produkty wprowadzają realne i długotrwałe zmiany w firmach klienta. Nasze rozwiązania czerpią z naszego doświadczenia jako uczestnika łańcucha dostaw jak i producenta. Tworzymy produkty, które są niezawodne przez lata.

Sprawdź czy możemy pomóc Twojej firmie.

rampa mobilna

Doradztwo

Zapytamy Cię o problem i zaproponujemy rozwiązanie. Po wstępnym porozumieniu przyjedziemy na wizję lokalną by jeszcze lepiej dobrać rozwiązanie.

Projekt

Na tym etapie stworzymy projekt w oparciu o założenia z wizji lokalnej. Otrzymasz wizualizację oraz wszelkie specyfikacje do akceptacji.

Dostawa

Zadbamy o cały proces od załadunku poprzez transport ponadgabarytowy z certyfikowanym pilotem, po organizację rozładunku na miejscu docelowym.

Montaż

Nasza ekipa montażowa przyjedzie na miejsce by zamontować urządzenie. Zadbamy o wszelkie operacje związane z bezpieczeństwem, rozładunkiem oraz odbiorem końcowym.

Serwis

W razie awarii lub uszkodzenia urządzeń zapewniamy serwis oraz dostęp do części zamiennych.