MOSTEK PRZEŁADUNKOWY SPRĘŻYNOWY

wstecz

most sprężynowy | Mostek przeładunkowy

 

MOSTKI PRZEŁADUNKOWE  to doskonała alternatywa dla rampy hydraulicznej pod względem ceny i funkcjonalności.

Mostki przeładunkowe progresywne umożliwiają załadunek i rozładunek towaru z samochodu na rampę magazynu. Montuje się je do krawędzi rampy załadowczej przy pomocy spawów bądź stalowego zawiasu. Urządzenie znakomicie sprawdza się w sytuacji, gdy różnica poziomów między rampą magazynu, a samochodem nie jest duża. Pomost opuszczany jest na skrzynię załadowczą samochodu ciężarowego przy pomocy  drążka sterującego. Ciężar pomostu podczas tego procesu kompensowany jest przez mechanizm sprężynowy. Dzięki sprężynom dociskowym stanowiącym przeciwwagę dla ciężaru mostku może być on bez problemu obsługiwany przez jedną osobę.

Mostki przeładunkowe są niezwykle funkcjonalne - występują w wersjach stacjonarnych oraz przesuwnych. Gdy nie są używane - można je ustawić wygodnie w pozycji pionowej, co ułatwia manewry samochodem na przestrzeni magazynowej.

 

asza firma może zaproponować Państwu wysokiej klasy mostki załadunkowe. W ramach tej oferty dostępne są mostki:

  • w wersji ocynkowanej, co wpływa nie tylko na ich estetyczny wygląd, ale i trwałość i odporność na rdzewienie;
  • o spersonalizowanych wymiarach, które mogą różnić się od zestandaryzowanych wersji - z uwagi na specyfikę danego przedsiębiorstwa;
  • spełniające normy europejskie EN 1398, CE, DTR - a więc mogące być użytkowanymi na terenie wszystkich państw Unii Europejskiej;

 

Dodatkowo, w celu zapewnienia bezpiecznego użytkowania mostka sprężynowego, istnieje możliwości zastosowania odbojnic gumowych w opcji:

  • odbój gumowy z dystansem
  • odbój gumowy z metalową OSŁONĄ ODBOJNICY

 

Mostki przeładukowe sprzedawane są jako indywidualny produkt.

Istnieje możliwość wykonania PLATFORMY ROBOCZEJ, która w połączeniu z mostkiem stworzy samoistne stanowisko przeładunkowe wspomagające logistykę firmy.

pomosty sprężynowe
pomosty sprężynowe
mostki przeładunkowe
mostki przeładunkowe
klapy przeładunkowe
klapy przeładunkowe
mostki przeładunkowe sprężynowe

Nasi partnerzy