NAPROWADZACZE KÓŁ

wstecz

naprowadzacze kółNaprowadzacze kół są dodatkowym elementem wyposażenia doku przeładunkowego umożliwiają precyzyjne ustawienie pojazdu ciężarowego względem rampy.

Korzyści:

  • Bezpieczeństwo procesu przeładunku, samochód podstawiony jest pod rampe w sposób precyzyjny przez co wózek widłowy może bezpiecznie realizować przeładunek
  • Ochrona konstrukcji rampy i śluzy przed uszkodzeniem.

Wykonanie:

  • Naprowadzacze kół wykonane są z giętych rur stalowych o średnicy 160 mm
  • Zabezpieczenie antykorozyjne: lakierowanie lub cynkowanie ogniowe
  • Montaż w dwóch wersjach: za pomocą śrub lub poprzez wbetonowanie do podłoża

Usługi TSL (transportowo - spedycyjno - logistyczne), nie licząc zadań formalnych, obejmują m.in. załadunek, przeładunek i rozładunek, a także składowanie. W związku z tym konieczne jest przystosowanie przestrzeni do tych czynności przeznaczonej. Wówczas z pomocą przychodzą profesjonalne, zaprojektowane z myślą o różnego rodzaju pojazdach (wedle ich gabarytów, rozstawu osi itp), uniwersalne i solidne naprowadzacze kół.

Transport samochodowy bez właściwie wdrożonej logistyki zwyczajnie nie ma sensu - a ta powinna opierać się na solidnych podstawach, gdyż w procesie przygotowywania towarów do kolejnych etapów podróży dbałość o szczegóły to konieczność. Dzięki specjalistycznemu osprzętowi, takiemu jak naprowadzacze kół możliwe stają się:

  •     zwiększenie precyzji w zakresie przeładunku dowolnego towaru na wózek widłowy lub inny pojazd mechaniczny o wysokiej nośności (dochodzącej do kilku - a nawet kilkudziesięciu ton);
  •     oszczędność czasu związaną z procesami przeładunkowymi czy rozładunkowymi;
  •     zminimalizowanie ryzyka uszkodzeń rampy przeładunkowej bądź innych elementów;

Solidna konstrukcja naprowadzaczy, które wykonane są z giętych rur stalowych, to jednak nie wszystko. Dodatkową zaletę tego rozwiązania stanowi łatwość utrzymania w dobrej kondycji i czystości naprowadzaczy, ponieważ ich powierzchnia została zabezpieczona - nie wpływają więc na nią negatywnie warunki atmosferyczne czy ewentualne działanie żrących, wywołujących korozję detergentów. Kolejnym niezwykle istotnym elementem jest stabilność montażu. A ten może odbywać się w dwojaki sposób - poprzez wkręcenie w podłoże specjalnych śrub bądź też zabetonowanie konstrukcji. Tak zaaranżowana przestrzeń pre-magazynowa z pewnością usprawni cały proces załadunku, przeładunku i rozładunku towarów.

 

naprowadzacze kół
naprowadzacze kół
naprowadzacze kół
naprowadzacze kół
naprowadzacze kół
Naprowadzacze kół
Naprowadzacze kół
Naprowadzacze kół

Nasi partnerzy